Filmový klub

Pandemic update: Filmový klub se koná i v současných podmínkách dálkového studia! Je samozřejmě online. Více informací o jednotlivých akcích naleznete na facebooku Filmového klubu!


"I am going to make him an offer he can´t refuse", "I am your father." "I´ll be back", "Here´s Johnny!"... Poznáváte? Pro filmového fajnšmekra žádná neznámá. Holdujete-li filmu, je pro vás Filomový klub FHS jako stvořený! Jeho cílem je zprostředkovávat studentům nejrůznější filmové počiny z nezávislé i komerční scény. Promítání vždy doprovází krátká přednáška a to buď přímo s tvůrcem filmu, dokumentu (jde-li o autorské promítání) či s některým z učitelů, který má zájem si připravit krátký výklad na téma, kterého se film například dotýká.


Filmový klub tak kromě uměleckého zážitku nabízí i zážitek ryze akademický. Díky klubu se mohou studenti lépe sblížit nejen s dalšími studenty, ale i s učiteli, příp. se samotnými tvůrci. A to vše zdarma! Navíc se po promítání chodí ještě někam "na jedno". Tam pak můžete film s ostatním ještě prodiskutovat, budete-li samozřejmě chtít. Nechte proto multikina na chvíli ladem a přijďte se podívat na filmové klasiky!

Poslední změna: 8. květen 2021 10:43 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakt

Studenti FHS UK, z.s.

Pátkova 2137/5

182 00 Praha 8 - Libeň

více kontaktů


HUMR

Časopis HUMR - Humanitní revue

www.facebook.com/ihumrPodpořte nás

Transparentní účet