• Aktuality

Aktuality


8. října 2018

Volby do akademického senátu Fakulty humanitních studií proběhnou ve dnech 5. - 8. 12. 2017 a to elektronicky prostřednictvím odkazu: https://volby.fhs.cuni.cz


Kandidáty a kandidátky do studentské komory AS FHS UK můžete nominovat do pondělí 27. 11. 2017 do 12:00 a to prostřednictvím emailu senat@fhs.cuni.cz, na který stačí odeslat celé jméno, příjmení a UKČO navrhovatele a totéž (jméno, příjmení, UKČO) nominované/ho.


Kandidáti a kandidátky mohohu zasílat své programy a propagační materiály současnému studentskému senátorovi Danielu Wagnerovi - , ktrý je bude dále distribuovat k zveřejnění na webu fakulty, ve studentském časopisu HUMR a na facebooku studentské komory AS FHS UK.

Kandidáti a kandidátky se mohou samozřejmě propagovat libovolně samostatně dle svého uvážení.


V pondělí 4. 12. 2017 od 18:30 proběhne v Jinonicích v učebně 2080 (budova A) debata kandidátů do akademického senátu. Účast v debatě je zcela dobrovolná, nicméně na ni zveme všechny kandidující, kteřé zde mají možnost představit se akademické obci a sdělit své priority ve volebních programech. Moderace se ujal Daniel Wagner.


Volit mohou všichni studující studenti a studentky prezenčního i kombinovaného studia Fakulty humanitních studií.


Pojďme k volbám! Je to i naše fakulta!Kontakt

Studenti FHS UK, z.s.

U Kříže 8, 158 00 Praha 5

více kontaktů


HUMR

Časopis HUMR - Humanitní revue

www.humr.infoPodpořte nás

Transparentní účet